Özel dedektif ücretleri standart değildir. Yapılacak araştırmanın türüne göre değişiklik gösterme durumu vardır. Bu kriterleri sıralamak gerekirse

Araştırmada görev alacak personel sayısı

Araştırmada kullanılacak araç sayısı

Araştırma yapılan bölgede koşullarının zorluk seviyesi

Uzun süreli araştırmalarda değişen personel durumu

Araştırmanın zorluk seviyesi

Ücretlendirme Ayrıntılar

Sıraladığımız bu ana maddeler dedektif ücretleri için esas alınan maddelerdir. Özel dedektif ve yanında görev alan personel araştırmanın sağlıklı ve sorunsuz ilerleyebilmesi için yeterli sayıda olmalıdır. Unutulmaması gereken en önemli konu mutlak gizlilik ve deşifre olmadan çalışmaktır.  Csi Özel Dedektif bürosu olarak yapılan araştırmalarda minimum ücret maksimum performans sunmaya odaklanırız. Hizmet kalitesinden ödün vermeden imkanlar dahilinde en iyi hizmeti sunmak asıl hedefimizdir.

Özel dedektif büromuz yapılan araştırmalarda genelde bir haftayı içeren takip süresini öngörür. Çok sıradışı şartlar oluşmadıkça bir haftada kesin sonuç alınır. Eğer bir hafta içerisinde elimizdeki bulgular çok net değil ise araştırma bir süre daha uzatılır ve extra ücret talep edilmez.

Yapılan araştırmada en az üç yada dört kişiden oluşan dedektif ve personeli görev alır. Araştırmada görev alan personel daha önce bu tip araştırmayı defalarca yapmış uzman kişilerden oluşur.

Anlaşılan araştırma süresince rutin masraflar ücrete dahildir, şehir dışına çıkılmadığı çıkılmadığı sürece yine extra ücret talep edilmez. Extra ücret oluşturacak bir durum oluştuğunda sizden onay alınarak devam edilir.

Şehirdışında yapılan çalışmalarda standart ücret geçerlidir. Sadece yol ve konaklama masrafı alınır.

Yapılan araştırmaların tümü İstanbul dedektif büromuzdan yönetilir. Şehir dışı araştırmalarda yol ve konaklama ücretleri dışında ek ücret talep edilmez. Araştırılmasını istediğiniz konuda bizim ile temasa geçtiğinizde yapılacak araştırmaya yönelik en uygun çalışma planı belirlenir. Bu çalışma planı bütçenizide koruyarak maksimum performansa dayalı plan olur. İyi planlanan bir araştırma kısa yoldan istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Dedektif ücretleri bilgisi almak için bizi her zaman arayabilir konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Özel dedektif büromuz sizin için en kaliteli hizmeti en makul ücret karşılığında sunacaktır.

Anlaşılan araştırmalarda ücretin yarısı peşin diğer yarısı araştırma bitiminde alınır.

Her araştırmanın maliyet durumu farklı olduğu için belli bir tarifeye bağlı hizmet veremiyoruz. Özel dedektif ücretleri yapılan araştırmadaki değişkenlerin durumuna göre şekillenir. Yinede her şartta en uygun çalışma programı yapılarak hedefe kısa yoldan ulaşılır.

Not : Dedektif ücretleri konusunda araştırma yapmanızı öneririz. Verilen fiyat hizmet kalitesi ile eşdeğer olmalıdır. Çok düşük fiyatlarla karşınıza çıkan kişilerin sizi zarara uğratma olasılığı yüksek olacaktır. Yapılan hizmet özel ve oldukça meşakkatli iştir. Bunun yanında kişisel verilerinizin gizli tutulması gerekmektedir. Anlaşma yaptığınız araştırma için ücretin sadece yarısını peşin ödeyiniz. Dedektif ücretleri konusunda firmamızı her zaman arayıp bilgi alabilirsiniz.