Günümüz koşullarında kontrol mekanizması oluşturmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Çözümleri sonradan düşünmek maalesef yarar sağlamaz. Önlem almak, zamanında müdahale edebilmek adına büyük önem taşımaktadır.

Global Positioning System (küresel konumlama sistemi) adından da anlaşılacağı gibi uydular üzerinden veri sağlayan navigasyon belirleme sistemidir. Csi özel dedektif bürosu olarak uydu üzerinden konum belirmeye yönelik son teknoloji cihazlar kullanmaktayız. Hizmetlerimiz içerisinde yer alan gps cihazları vasıtasıyla yaptığımız takip birçok konuda tatmin edici sonuçlar vermektedir. Kullanım alanları, ihtiyaçlara göre değişiklik göstermektedir. Kullanım alanları hakkında fikir vermek adına sıklıkla hizmet verdiğimiz alanları aşağıda sıraladık.

. Sevdiklerinizin gözetimi

. Çocuk/öğrenci gözetimi

.Eş takibi

. Değerli eşya gözetimi

. Değerli kargo gözetimi

. Personel gözetimi

. Yaşlı, sağlık sorunları olan kişilerin gözetimi

. Hırsızlık çalınmaya karşı gözetim

En sık hizmet verdiğimiz konuları maddeler halinde sıraladıktan sonra sistemin çalışması konusuna dair bilgi verelim. Gps üzerinden yaptığımız gözetim konusunda farklı cihazlar kullanmaktayız. Bu cihazların ebatları farklı gözetim türlerine ve sürelerine göre seçilmektedir. Örneğin öğrenci gözetimini ele alalım. Çocuğunuz gün boyu okulda fakat çıktığında eve geliş süresi uzuyor. Nereye gittiğini merak ediyorsunuz? Üreteceğimiz çözüm tam da sizin ihtiyacınıza yönelik olacaktır. İsterseniz çocuğunuzun gerçek zamanlı takibini harita üzerinden yapabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylar için irtibata geçtiğinizde daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Aynı sistem, araç kullanan kişiler için de geçerlidir. Araca yerleştirilen cihazımız, aracın anlık konumunu size 30 saniye ara ile harita üzerinden takip olanağı sağlayacaktır. Enerjisini bağlı bulunduğu araçtan sağlayan ya da dahili pili ile çalışan iki tip cihaz bulunmaktadır.

Cihazlar üzerinde çeşitli modifikasyonlar yapılarak pil süreleri uzatılmaktadır. Cihazların ebatları kullanılacak amaca göre seçilir ve tasarımları değişebilir. Dedektif büromuz ile irtibata geçtiğinizde daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kullandığımız cihazlar, özel dedektif büromuz tarafından temin edilmektedir ve garantimiz altındadır. Sorununuz her ne ise buna yönelik çözümler üretiyoruz.

Farklı çözümler için özel dedektif büromuzu arayıp her zaman bilgi alabilirsiniz.