Özel dedektiflik alanında uzun süredir hizmet veren Csi dedektiflik, mesleki prensiplere ve müşteri memnuniyetine maksimum önem vermektedir. Özel dedektiflik faaliyetleri konusunda bugüne kadar birçok konuyu sonuçlandırıp, birçok müşterimizin sorununa çözüm bulduk.

Csi özel dedektiflik olarak üstlendiğimiz dosyalar öncelikle bir ön araştırmaya tabii tutulur. Her biri kendi alanında uzman olan deneyimli dedektif kadromuz konuyu inceledikten sonra, planlama aşamasına geçilir. Planlama süreci büyük önem taşır. Yapılacak araştırmadan sonuç alınması buna bağlıdır.

Takip çalışmalarımızda, en az dört kişilik ekip ve iki ayrı araç halinde çalışırız.

Bu araçlardan biri gözlem diğeri takip yapar. Birimlerimiz fark edilme olasılığına karşı, gerek gördükleri durumda stratejik değişiklikler yaparlar. Takip süresince sürekli aynı araçlar kullanılmaz, pozisyona uygun olarak sık sık değiştirilir. Araştırma ve takip hizmetlerimizde saat sınırlamamız yoktur. Hedef şahıs aktif olduğu sürece birimlerimiz de aktif çalışmalarına devam ederler.

Takip sürecinde, gerekli durumlarda kullanılan çeşitli teknolojik ürünler çok daha kısa yoldan sonuca ulaşmamızı sağlar.

Yaptığımız çalışmalarda elde edilen en küçük detaylar dahi çalışma sonunda sunduğumuz rapora eklenir. Hedef şahıs düşünülen yönde bir aktivite içinde bulunmasa dahi, araştırma ve gözlem süresince sürekli görsel veri alınır. Bu bizim işimizi büyük bir ciddiyetle yaptığımızın en büyük kanıtıdır.

Bir diğer önemli konu ise gizlilik esasıdır. Csi dedektiflik olarak bizimle yaptığınız sözleşme gereğince, sözleşme imzaladığımız müşterimiz dışında üçüncü şahıslara bilgi verilmez. Müşterinin araştırma süresince konu hakkında üçüncü şahıslarla konuyu kati surette görüşmemesi araştırmanın sağlıklı sonuçlandırılması için büyük önem taşır.

Sözleşmede belirtilen araştırma süresi sona erdiğinde, görsel veriler eşliğinde ayrıntılı bir rapor sunar ve konuyu siz müşterimizle birlikte değerlendiririz.

İstanbul,İzmir,Ankara,Bursa,Antalya illerinde 24 saat içinde hizmet alabilirsiniz.