Öncelikle konu oldukça hassas bir konudur ve profesyonelce yaklaşılması sonuç alma olasılığını arttırır. Eşinizden şüpheleniyorsunuz ya da daha ileri boyutta düşünürsek bir ilişki yaşadığından kesin eminsiniz. Bu durumda ilk yapmanız gereken şey soğukkanlı olup sakinliğinizi korumanız olacaktır. Eğer bunu başarabilirseniz her şeyin daha net ve kolay şekilde çözüldüğüne şahit olacaksınız. Bu durum sadece şüphelerinizi gidermek için, ya da boşanma aşamasına gelindi ise davada delil olarak kullanmak için olabilir. Her ne olursa olsun sakinliği korumak çok önemlidir. Böyle bir durum ile karşı karşıya iseniz hamlenizi çok akıllıca yapmalısınız. Doğal olarak karşı tarafın üzerine gidip konuyu tartışmak isteyeceksiniz fakat bunu yapmak size bir şey kazandırmayacağı gibi karşınızda sürekli inkar eden biri olacak. Durum bu aşamaya geldiğinde ise içinden çıkılmaz bir hal alacak.

Böyle bir durum ile karşı karşıya iseniz aşağıda saydıklarımızı asla yapmayınız.

Öncelikle karşı tarafı asla sorgulamayın.

Tutarsızlıklarını incelediğinizi belli etmeyin.

Hiçbir şekilde sıkıştırıp itiraf almaya çalışmayın.

Kendi imkanlarınızla takip etmeye çalışmayın.

Telefonunu kurcalayıp bir şeyler bulmaya çalışmayın, zira orada kayıtlı olan kişi gerçek adıyla değil Ahmet bey olarak kayıtlı olacaktır.

Sosyal hesaplardan bir şeyler elde etmeye çalışmayın, bu onu daha fazla önlem almaya itecektir.

Aldatma eğiliminde olan insanlar gün içindeki rutinlerini bozarlar, örneğin işten geliş saatlerinde bazı aksamalar olur. Yada gün içinde kendilerine zaman ayırabilmek için belli bahaneler bulurlar. Bu konulardan aldatmanın şifreleri yazımızda bahsetmiştik, yazıyı okursanız daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şimdiye kadar yapmamanız gerek şeylerden bahsettik. Şimdi alabileceğiniz önlemleri ya da daha ileri gidip sorunun ne olduğunu anlamanız için gerekli olanlardan bahsedelim.

Eş Takibi Nasıl Yapılır?

Öncelikle bunu yapacak kişi ya da kişiler konu hakkında deneyim sahibi profesyonel olmalıdır. Aksi takdirde hem sonuç alma durumunuz olmaz hem de maddi anlamda boşa bir harcama yapmış olursunuz.

Öncelikle bu iş için eğitilmiş bir ekip gereklidir. Duruma göre teknik ekipman kullanmak çok önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz yapmamanız gerekenleri yapmadıysanız işler çok kolay yürür ve çok hızlı sonuç alınır. Karşınızdaki kişi şüphe duyduğunuzu hissetmediyse çok fazla önlem almayacaktır.

Yaptığımız eş takibi çalışmalında öncelikle sonuç alma yüzdemizi inceleriz. Eğer tatmin edici bir yüzde varsa bir özel dedektif ve üç kişiden oluşan bir ekip görevlendiririz. Bu ekip sizden temin ettiğimiz bilgilerden yola çıkarak hedefi takip altına alır. Bundan sonrası sabır gerektiren bir çalışmayı gerektirir. Hedef kişi buluşmayı gerçekleştirdiğinde özel dedektif ve ekibi delil niteliği olacak şekilde belge toplar. Bunlar fotoğraf ve video kaydı olarak kayıt altına alınır. Bazı durumlarda kişiler çok izole ortamlarda görüşmeyi tercih ederler. Bu tür durumlar en zor durumlardır. Fakat imkansız değildir. Yaşadığınız sorunlar ile ilgili detayları bilirsek en uygun çözümü önerebiliriz. Bu tür durumlarda çözüm yolu bulmak bizim işimiz. Bilinmesi gereken başka bir konu ise biz özel dedektifler işimizi yaparken deşifre olmadan çalışmaya özen göstermeliyiz. İşimizi yaparken dış etkenlerden dolayı bazen sorunlar yaşayabiliyoruz. Ama her şeyin telafisi mümkündür, yeter ki sabırla süre verilsin.

Bu yazımızda yaşadığınız sorunla nasıl davranmanız konusunda bilgi vermeye çalıştık. Eş takibi konusu oldukça hassas bir konu olduğundan tüm yönleri ile ele alınmalı. Bunlardan gizlilik çok önemlidir. Biz Csi özel dedektiflik olarak birçok boşanma avukatına hizmet vermekteyiz. Gerektiğinde referans sunabiliriz. Bu durum hassas bir durum olduğundan referans veremeyen özel dedektif ile çalışmanızı önermiyoruz. Gizliliğinizi riske atmanız geri dönüşü olmayan büyük sorunlar yaşamanıza sebep olacaktır.

Yaşadığınız sorun her ne olursa olsun çekinmeden arayıp bilgi alabilirsiniz. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.