Boşanma araştırmaları konusu hizmet kapsamımız içindedir. Boşanma öncesi yapılacak araştırmalar mahkeme aşamasına gelindiğinde sonuca yönelik büyük fayda sağlamaktadır. Konu hakkında deneyim sahibi olan özel dedektif ve araştırma kadromuzun topladığı veriler mahkemede delil niteliği taşır. Boşanma araştırmalarında önemli olan, evlilik müessesine aykırı davranışların tespit edilmesi ve belgelenmesi esasına dayanır. Aile birliğine zarar veren davranış her ne olursa olsun belgelendiği takdirde delil niteliği taşır.

Bu tür verilerin toplanması uzmanlarınca yapıldığında fayda sağlamaktadır. Boşanmaya giden durumlarda mahkeme sürecinde gelindiğinde sağlam deliller yoksa boşanma süreci uzar ve içinden çıkılmaz bir hal alır. Zamanında yapılan bir araştırmayla bu zor süreç sıkıntısız bir şekilde atlatılmaktadır.

Boşanma yol açan durumlar farklılık gösterebilir, bu konuda hizmet almak için bize ulaşıp fikir alışverişinde bulunmanızı öneririz. Durumunuza uygun bir çalışma planı hazırlandıktan sonra uygulamaya geçilir. Bu tür araştırmalarda yüksek deneyim sahibi özel dedektif büromuz sayesinde olumlu sonuçlar alacağınızı garanti etmekteyiz.

Boşanma araştırmaları özel dedektif büromuzun uzmanlık alanlarından biridir. Konu hakkında deneyim sahibi dedektif kadromuz bu zor süreçte üstüne düşen görevi hassas bir şekilde yerine getirir. Yapılacak araştırmada önemli konu olduğunu düşündüğümüz mutlak gizliliktir. Araştırma ne kadar gizlilik içinde yürürse konu hakkında bilgi toplamak bir o kadar kolay olacaktır. Diğer önemli konu ise olayların başlangıç aşamasında çalışmaya başlamaktır. Mahkeme süreci ilerleyip sona gelindiğinde maalesef  yapacak fazla bir şey kalmıyor.

Dedektif Etkisi

Mahkeme aşamasına gelindiğinde birtakım konuları iddia edebilmeniz ve haklı olduğunuzu ispat edebilmeniz için delile ihtiyacınız vardır.Delil olmadan iddianız sadece söylemden ibaret olur ve mahkeme bunu ciddiye almaz. Bizim yaptığımız çalışmalarda haksızlığa uğradığınız bir durum varsa bu araştırılır. Örneğin eşinizin siz haricinde biriyle görüşmesi. Bu durum ispatlanırsa mahkemede ciddi kusur olarak görünür ve bu durum oldukça lehinize olur. Bunun dışında kişinin başka kusurları varsa bunlar hakkında da delil toplanır. Bu deliller mahkemede sürecinde elinizi oldukça güçlendirir. Fakat daha öncede söylediğimiz gibi konuya ne kadar erken dahil olursak sağladığımız fayda o oranda artacaktır.

Mal Paylaşımı

Boşanmanın dışında birde mal paylaşımı konusu var. Eşler boşanmaya karar verdiğinde mal paylaşımı konusunda hep sorun yaşanır. Özel dedektif büromuz bu konuda yapmış olduğu araştırmalarla müşterisinin haklarını korur. Konu hakkında yapacağımız araştırmada kişiye ait mal varlığı kazanç durumu incelenir. Eğer beyan ettiği yaşam tarzı olsun, maddi durum mal, varlığı durumu olsun farklılıklar tespit edilmesi halinde size ciddi avantajlar sağlar.

Boşanma araştırması süresi olarak öngörülen süre en az bir hafta olmaktadır. Bir hafta içinde gerekli deliller toplanır ve dedektiflerimizin hazırladığı ayrıntılı bir rapor ile birlikte sunulur. Eğer konu ile ilgili avukat talebiniz olursa deneyimli avukatlarımız size mahkeme aşamasında avukatlık hizmeti verecektir.