Eş Takibi

Özel dedektif firmamız İstanbul merkezli olarak ülke çapında  18 yılı aşkın deneyimi ile eş takibi konularında tartışmasız en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Eş takibi yaptırmak konusunda bir karar aldıysanız bunun birçok nedeni olabilir. İlk sıraya sadakatsizlik şüphesini koyarsak aldığınız bu kararın mantıksız bir karar olduğunu söylemek zor. Aldatılıyor olma şüphesi ile başa çıkmak oldukça zor ve yıpratıcı süreçtir. Bu tür bir durum yaşıyorsanız size yardımcı olacak tek şey gerçekleri öğrenmek olacaktır. Yüzleşmesi her ne kadar zor bir durum olsa da gerçekleri bilmek daha net düşünmenizi sağlar ve doğru kararlar almanıza yardımcı olur.

Eş takibi sadece şüphe üzerine değil boşanma söz konusu olduğunda ciddi avatajlar sağlamaktadır. Örneğin sürmekte olan bir boşanma davanız var ve eşinizin sadakatsiz bir hayat yaşadığını yada itibarınızı zedeleyecek  bir takım davranışlar içinde olduğunu düşünüyor yada biliyorsunuz. Bu durumda bunu mahkemede kanıtlamak durumundasınız. Eğer geçerli kanıtlar sunabilirseniz mahkeme aşaması ciddi şekilde lehinize dönecektir. Hatta bazı net durumlarda karşı tarafın avukatı ile anlaşıp mahkemeyi hiç uzatmadan bitirme şansınız olacaktır.

Dedektif büromuz eş takibi konusunda uzun zamandır hizmet verdiği için değişkenleri olan birçok takipte bulunmuştur. Başarımızın ve sonuç alma yüzdemizin yüksek oluşu şüphesiz yılların getirdiği önemli deneyimlerdir. Geldiğimiz noktada boşanma avukatlarına önemli ölçüde destek sunmaktayız. Eş takibi konusunda elde ettiğimiz delil niteliği taşıyan belge ve bilgiler zor olan işleri çok basit hale getirmektedir.

Yukarda saydıklarımız dışında başka bir konu daha var ki bu konuyu hafife almak olmaz. Boşanma aşamasında mal paylaşımı oldukça önemli bir konudur. Boşanma sonrası önceki hayat standartlarınızı sürdürebilmek için adil bir mal paylaşımı gereklidir. Yada diğer taraftan bakılırsa size sadık bir yaşam sürmeyen eşinize mal varlığınızın  yarısını vermekte çok adil olmayacaktır. Özel dedektif burada devreye giriyor. Zina artık suç olmaktan çıkmıştır fakat eşler arasındaki sadakatsizlik mahkemelerce kusur olarak görülmektedir. Eğer bu kusur dava aşamasında delil niteliği olan belgeler ile sunulursa mahkeme aşamasının seyrini tümden değiştirir.

Boşanma davalarında kusur çok önemli bir faktördür. Örnek vermek gerekirse sadakatsiz bir yaşam sürmek ilk sırayı alır. Yine kusur olarak görülen diğer davranışları sıralamak gerekirse.

Fiziksel şiddet

Yalan söylemek

Tehdit ve hakaret

Kötü muamele

Alkol ve madde bağımlılığı

Saydığımız başlıklar hakkında delil niteliği taşıyan belge ve bilgiler mahkemelerce kabul edilmektedir. Dedektif eş takibi yaparken bu unsurların hepsini göz önünde bulundurur ve tüm başlıkları inceleyerek çalışma yapar.

Üst bölümde dedektif’ in eş takibi konusunda sağladığı yararları ele aldık. Şimdi nasıl bir yol izlenmesi açısından yararlı olacak bilgiler verelim.

Eş Takibi Yaptırmak isteyen Kişi Nasıl Davranmalı ?

Öncelikle sabırlı olunmalı. Karşınızda bu konuda açık vermek istemeyen ve bunun için extra uğraş sarf eden biri var. Sabır eş takibi konusunda en önemli anahtardır. Sabırsız davranıp şüphelerinizi karşı tarafa sunarsanız bu onun yaptığı eylemleri daha izole hale getirip bizim işimizi daha zor hale sokacaktır. Bunu kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Oldukça zor fakat bu durumda olabildiğince sakin kalmak ve sorgulayıcı davranış ve kelimelerden kaçınmak çok önemli. Unutmayın sizin için bilgi toplayan bir özel dedektif var. Eş takibi hassas bir konudur ve bütünüyle ele alınması sonuç almayı kolaylaştırır. Eğer günlük rutin program hakkında bilginiz varsa bunu eş takibi yapan özel dedektif ile paylaşmalısınız.

Diğer önemli bir davranış şekli ise dedektif eş takibi sürecini başlattıysanız karşı tarafı daha kolay harekete geçirmek için onun dahil olmadığı bir program yapmanız yine çok faydalı olur. Örnek olarak bir hafta sonu gezisi, iş seyahati, yada akraba arkadaş ziyareti gibi. Kendisinin dahil olmadığı bir program ona rahat hareket etme olanağı sunacaktır.

Eş takibi araştırmaları adım adım ilerler bazen kolaylıkla elde ettiğiniz verileri bazen çok zorlukla elde edersiniz. En büyük avantajınız karşı tarafın sizin profesyonel bir özel dedektif ile çalıştığınızı düşünmüyor olmasıdır.

Özetle dedektif eş takibi yaparken sizin çelik gibi sinirlere sahip olup sabırla çıkacak sonucu beklemelisiniz.

Eş Takibi Araştırması Hangi Sürede Tamamlanır ?

Eş takibi araştırmasının sonuca ulaşması hedef kişinin aktivite yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterir. Biz eş takibi konusunda genelde bir hafta on gün içinde sonuç alıyoruz. Fakat eş takibi yapılırken hedef kişinin karşı taraf ile görüşme şartları kısıtlı ise bu süre uzayabilir.

Eş Takibinde Anlaşılan Süre İçinde Sonuç Çıkmazsa ?

Özel dedektif büromuz eş takibi araştırmalarında anlaşılan süre içinde mutlaka bir sonuç almayı hedefler. Fakat hedef kişinin yada karşı tarafın bir araya gelmek için fırsat bulmaları zor oluyorsa durum biraz değişir. Yapılan araştırmada görüşme sıklığı ne kadar fazla ise bizim işimizi yapmamız o oranda kolaylaşır. Fakat görüşme sıklığı mevcut şartlardan dolayı kısıtlı ise o oranda zorlaşır. Bu durumda ne kadar ilerleme gösterdiğimize bakıyoruz. Bir takım veriler var fakat netlik sağlanmamış ise siz değerli müşterimize extra ücret almadan bir süre daha eş takibine devam ediyoruz.

Burada önemli olan müşterimizin memnuniyetidir. Fakat takdir edersiniz bu işi profesyonel anlamda yürütmek belli bir maliyete sebep oluyor. Bu yüzden ikinci aşamada yine sonuç çıkmazsa karşılıklı anlaşarak yaptığımız araştırmayı devam ettiriyoruz. Özel dedektif büromuz eş takibi araştırmalarında çalışma başlamadan önce konuyu en ince detayına kadar inceler ve sonuç çıkma yüzdesi düşük olan araştırmaları müşterimize nedenleriyle anlatırız. Bu durumda karar müşteriye bırakılır. Her ne şekil olursa olsun özel dedektif büromuza teslim edilen bir araştırmada sonuç almak için her şartı zorlarız.

Sonuç Garantili Eş Takibi

Sonuç garantili eş takibi çalışması sadece şüphe üzerine olmayan durumlar için geçerlidir. Eğer ortada netlik kazanmış bir durum varsa biz sonucu garanti ediyoruz. Bu tip bir eş takibi araştırmasında belli bir süre için değil sonuç çıkana kadar hizmet veriyoruz. Bu durum tamamen siz müşterimizin menfaatleri göz önüne alınarak yapılır. Örneğin hedef kişinin bir birliktelik yaşadığını biliyoruz fakat görüşmeleri çok seyrek yada olması gerektiğinden fazla izole şekilde görüşüyorlar. Bu durum araştırma süresini uzatacağından maddi bir külfet oluşturacaktır. Biz böyle durumlarda işin maddi boyutunu düşünerek sonuç garantili bir hizmet sunuyoruz.

Kontrol Amaçlı Eş takibi

Eş takibi çalışmalarımız sadece boşanma durumu söz konusunda değil, kontrol amaçlıda olabilir. Eşler arasında sadakatsizliğin şüphesi bile huzurun bozulmasına yol açar. Bu durumda kontrol etme amaçlı eş takibi hizmeti isteyebilirsiniz. En azından farklı bir gelişme yaşanıyorsa bu durumu erken fark ederek önlem alma şansınız olur. Bu durumlarda yaptığımız eş takibi araştırmaları sonucunda sonuç olumsuz bile çıksa çiftlerin bu zor durumu atlatarak normal evlilik yaşantılarına döndüklerini defalarca gözlemledik.

Eş Takibi İçin Özel Dedektif Nasıl Seçilmeli ?

Eş takibi yaptırmaya karar verdiyseniz bu yazının her satırını okuyunuz. Eş takibi konusunda hizmet verdiğini iddia eden bir sürü web sitesi mevcut. Bu sayfalar incelendiğinde bolca aldatan kadın ve erkek fotoğrafları göreceksiniz. Fakat detaylar hep iki satır yazı ile geçiştirilmiş hiçbir ayrıntıya yer verilmemiştir. Öncelikle bu web sayfalarını dikkate almayınız. Sonraki etap ise yaptıkları işi detaylarıyla anlatmış olanları inceleyiniz. Konu hakkında yazılan makalelerin konuya ne kadar hakim olduğuna bakın. Biz hiçbir makalemizi webmaster denen kişilere yazdırmıyoruz. Burada ne okuyorsanız tamamen geçmişten gelen tecrübe ve birikim ile yazılmıştır. Yaptığı işi kendi sayfasında anlatamayan birinden size bir yarar gelmeyecektir.

Size mantıklı gelen bir özel dedektif’ i aradınız. Öncelikle konuya ne kadar hakim bunu değerlendirin. Sizi dinlemeden bir takım planlar üretip kafanızı daha da bulandırıyorsa bu kişi size yardımcı olmayacaktır. Bir diğer tehlikeli kişi ise bol keseden vaatlerle yaklaşıp göz boyamaya gayret edenlerdir. Bu kişiler genelde dolandırıcı olur ve ön ödeme yaptıktan sonra bir daha irtibat kuramazsınız. Yine önemli diğer konu ise konu ile ilgili web sayfalarında özel dedektif kendi adını ve soyadını hiçbir yere yazmaz. Bu web sayfalarından uzak durunuz. Kendi adını bile yazmaktan çekinen biri ile çalışmak çok risklidir. Aslında özel dedektiflik bürosu olarak hizmet ciddi hizmet alabileceğiniz yerler sayılıdır. Diğerleri ya amatörce bu işin içine girmiş kişiler yada dolandırıcıdır. Eş takibi konusu oldukça hassas ve kişisel verilerin gizli kalmasını gerektiren bir konudur.

Bu yazıyı yazmamızdaki amaç sorununuza çözüm ararken zor durumda kalmamanız içindir. Maddi olarak zarara girmeniz dışında kişisel verilerinizin ve özel hayatınızın sıkıntıya girmesi söz konusudur. Eş takibi araştırması için bir dedektif ile anlaşmadan önce mutlaka diğer seçenekleri de değerlendirin. Hem fiyat alma açısından hem konuya yaklaşım açısından size fikir verecektir. Anlattığımız gibi eş takibi için özel dedektif ile anlaşırken çok dikkat edilmeli. Mutlaka sözleşme imzalanmalı yapılacak işin süresi ve ücreti alınan peşinat v s mutlaka yazılı olmalı. Unutulmaması gereken asıl konu ise hayatınız boyunca belki bir kez ihtiyacınız olacak bir konu eş takibi. Bu özel ve hassas konuyu acemi ellere teslim etmek çok mantıklı olmayacaktır. Eş takibi yapacak dedektif bürosu özenle seçilmeli ve bu zor süreç başka bir sorunla daha uğraşmadan kısa yoldan çözülmeli.

Eş Takibi Konusunda Nasıl Çalışıyoruz ?

C s i özel dedektif bürosu 16 yıldan fazladır eş takibi konusunda hizmet vermektedir. Öncelikle gelen işin detaylarına odaklanıp sonuç alma yüzdemize bakıyoruz. Eğer sonuç alma yüzdemiz belli bir seviyenin altında kalıyorsa bunu iyice anlatıp hem müşterimizi maddi külfete sokmuyoruz hem de sonuç çıkma olasılığı düşük bir çalışmadan kaçınmış oluyoruz. Sonuç alma yüzdemizi hedef kişinin değişkenleri belirler ve bu her çalışmada farklılık gösterir. Yaptığımız çalışmalar fiziki takibe dayalı görsel delil toplama odaklıdır. Ortada görsel bir delil olmadıkça yapılan çalışma hiç bir şey ifade etmez.

İşi almadan önce mutlaka bir keşif çalışması yapılır. Bu çalışma bize kullanacağımız yöntemler açısından önemli fikirler verir. Bir çalışma planı oluşturulduktan sonra fiziksel takip başlar. Hedef kişi tam gözetim altına alınır. Girip çıktığı adresler burada kalma süreleri ziyaret sıklığı hep kayıt altına alınır. Otel pansiyon türü yerlere giriş olursa giriş ve çıkış saatleri kayıt altına alınır ve mümkünse fotoğraflanır.

Çalışmalarımız umuma açık alanlarda sürdüğünden dolayı restaurant, cafe, türü yerlerde yapılan çalışmalar her zaman fotoğraf ve video kaydı alınarak yapılır. Hedef şahısın aracı varsa araca harici gps takip cihazı konulur ve yapılan takip çalışması hatasız şekilde ilerler. Diğer bir konu ise eş takibi planlaması yapılırken kişinin aktif olabileceği saatlerde fiziksel takip yapılarak maliyet konusunda belli oranda tasarruf sağlanabilir.

Planlama eş takibi konusunda büyük önem taşır ve kısa yoldan sonuca gitmeyi kolaylaştırır. Fakat yine ısrarla belirtiyoruz, bu tür araştırmalar işinin ehli deneyimli bir özel dedektif tarafından yapılmadıkça sonuç alamazsınız. Amatörce yapılan hatalar araştırmanın deşifre olmasına yol açar ve iş artık içinden çıkılmaz bir hal alır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için sizin için çalışacak özel dedektif bürosunu iyi seçmelisiniz.

Yapılan çalışmanın ilerlemesi konusunda her zaman bilgi alabilirsiniz fakat takdir edersiniz, eş takibi konusunda çalışma yapan özel dedektif yoğun konsantrasyon içinde olacağından gün sonu rapor verilmesi daha uygun olacaktır.

Eş Takibi Araştırmasında Personelimiz

C s i özel dedektif bürosu eş takibi araştırması bölümünde çalışan özel dedektif ve yardımcı personeli özenle seçilmiş bireylerden oluşur. Standart eş takibi araştırmalarında üç yada dört kişilik ekip olarak çalışılır. Fiziksel takip aşamasında bir motorize ekip ve bir araç yer alır. Araç daha çok dikkat çekmeden bekleme amaçlıdır. Fiziksel takip motosikletli ekipler tarafından hiç dikkat çekmeden yapılır. Eş takibi yapılırken personelimiz son teknoloji elektronik cihazlar kullanır. En önemlisi ise eş takibi yapan dedektif ve personel hangi durumlarda aktif hangi durumlarda de aktif olmaları gerektiğini iyi bilir ve çalışmasını ona göre sürdürür. Fiziksel takip aşamasında yaşanan gelişmeler olduğunda hangi durumun delil oluşturacağı iyi bilinmelidir. Bu konuda oldukça fazla deneyim sahibi olan özel dedektif ve ekibi gerekli olan görüntüleri seçerek alırlar.

Eş takibi ve digital takip

Teknolojinin ilerlemesi ile mobil telefonlarda çalışan casus programlar geliştirildi. Bu programlar hedef kişinin telefonunu dinlemeye mesaj içeriklerini okumanıza imkan vermekte. Biz eş takibi çalışmalarında bu tip bir yöntemi önermiyoruz. Öncelikle bu tip programlar hem yüklenirken hem de yüklendikten sonra bazı problemler çıkarıyorlar. Telefonda donma türü sıkıntıların yaşanması, telefon şarjının normale göre yarı yarıya çabuk tükenmesi, telefonun ağır çalışması bu sorunların başlıca olanları. Bunun dışında bu tip programlar telefona güncelleme geldiğinde ve fabrika ayarlarına geri dön seçeneği kullanıldığında çalışmaz hale gelir ve ödediğiniz miktar boşa gitmiş olur. Bu sebeplerden dolayı bu programları önermemekteyiz.

Eş Takibinde Günlük Takip Süreleri

Bu konu yapılan araştırmadaki hedef kişinin durumuna göre değişir. Hedef kişi fazla aktif biri ise çalışma saatleri bu duruma uygun olarak planlanır. Yaptığımız eş takibi araştırmaları adım adım ilerler ve araştırma içinde bir süre yol aldıktan sonra hedef kişinin bu konudaki davranış biçimi tahmin edilir hale gelir. Bu aşamadan sonrası daha kolay ilerler. Hedef kişinin diğer kişi ile buluşma saatleri ve günleri belli olduktan sonra geriye sadece buluşmayı beklemek kalır.

Eş takibi Hizmeti Verdiğimiz Yerler

Özel dedektif büromuz İstanbul merkezli olarak çalışmaktadır. Eş takibi konusunda yurt içinde ve yurt dışında kısacası anlaşma sağlandığı ve çalışma şartları uygun olduğu takdirde yer ve zaman farketmeksizin hizmet vermektedir. İstanbul il sınırları içinde eş takibi hizmeti istendiğinde 24 saat içinde hizmet alabilirsiniz.

Eş Takibi Çalışması Sonrası

Eş takibi tamamlandıktan sonra günlük alınan notlar fotoğraf ve video görüntüleri düzenlenip dosya haline getirilir. Bu dosyada eş takibi çalışmasına ait tüm detayları bulabilirsiniz. Araştırmadan çıkan sonuçlar karşılıklı olarak görüşülür. Bu aşamadan sonra eğer boşanma yönünde ilerlenecek ise avukat ile görüşülmesi daha sağlıklı olacaktır. Eğer bu konuda uzmanlaşmış bir avukatınız yoksa dedektif büromuzun da işbirliği içinde çalıştığı avukatlar ile randevunuz ayarlanır. Çalışma tamamlandıktan sonrada dedektif büromuz ile irtibatta kalarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Eş Takibi Ve Gizlilik Konusu

Özel dedektif büromuz gerek eş takibi konusunda gerek diğer araştırmalarında gizlilik unsurunu öncelikli tutar. Yaptığımız araştırmalar göz önünde tutulursa bizim ile çalışan kişiler ve firmalar her zaman gizli kalır. Araştırmalarımızda elde edilen belge ve bilgiler arşiv olarak tutulmaz. Araştırma tamamlandıktan sonra size ilettiğimiz belge ve bilgileri en az bir kopya çıkarıp güvendiğiniz birine vermeniz önerilir.

Araştırma sonuçları sadece anlaşılan kişiye teslim edilir. Eş takibi konusunda anlaşma sağlandıktan sonra sözleşme imzalanır ve sözleşmede gizlilik konusuna ait madde bulunmaktadır. Özet olarak eş takibi araştırmasına ait kişisel gizliliğiniz her zaman koruma altında olur ve asla paylaşılmaz.

Eş Takibi Dedektif İçin Referans

Eş takibi özel bir konu olduğu için bu konuda referans sunmak imkansızdır. Daha önce özel dedektif büromuzdan eş takibi konusunda hizmet alıp memnun kalmış bir müşterimizden dedektif büromuza referans olmasını isteyemeyiz. Fakat gerektiğinde hizmet verdiğimiz boşanma avukat bürolarını kendilerinden izin alarak referans olmalarını rica edebiliriz. Bu tamamen dedektif büromuza eş takibi konusunda başvuran müşterimize güven vermek amaçlıdır.

Eşinizin Sadakatsizliğini Nasıl Anlayabilirsiniz ?

Aldatmaya yeltenen ve bunu sürdürmek isteyen kişi farkında olmadan bazı açıklar verir. Bunu anlamak zor değildir. Bir süre sonra oluşan tuhaflıkları sizde fark edebilirsiniz. Erkekler açısından bakarsak giyim kuşama daha fazla düşkünlük, yeni bir tarz oluşturma çabaları, iş ve ev dışında daha fazla vakit geçirme, akşam eve dönüş saatlerinin geç saatlere sarkması gibi belli başlı değişiklikler söz konusu olur. Bayanlarda ise göze çarpan değişiklikler daha fazla kuaför ziyareti, normalden fazla bakım makyaj vs, ucu açık saatlerde arkadaş ziyaretleri, akşam değil ama gündüz ortadan kaybolmalar gibi belli başlı değişik davranışlar söz konusu olur. Biz bu değişiklikleri okumakta yılların verdiği deneyim ile uzmanlaştık. Bu durumu yaşayan kişi hayatında belki bir kez yaşayacaktır fakat bir sürekli bu konular ile uğraştık. Konu hakkında daha detay bilgiler edinmek için aldatmanın şifreleri adlı makalemizi okumanızı öneririz. Bu sebepten ötürü bizim ile yaptığınız ön görüşmede bile siz konudan bahsederken biz güçlü tahminlerde bulunabiliriz. Özel dedektif olarak eş takibi konusunda size fikir sunmak bizim görevimiz. Bizimle çalışıp çalışmamanız önemli değil, her zaman fikir alışverişi için arayabilirsiniz.

Aldatılan Eş Tazminat Talep Edebilirimi ?

Bu konu biraz ucu açık bir konudur. Daha önce benzer tazminat davalarından farklı sonuçlar çıktığı görüldü. Böyle bir durum yaşadıysanız ve tazminat davası açmayı düşünüyorsanız bazı şartların bir araya gelmesi gerekmektedir. Aşağıda bu şartları sıralıyoruz

1.Aldatma eylemine eşlik eden kişi birliktelik yaşadığı kişinin evli olduğunu biliyor olması gerekir.

2.Aldatan eş ile aldatma eylemine dahil olan kişinin arasındaki duygusal ve fiziksel yakınlığın delil oluşturacak şekilde tespit edilmesi gerekir.

3.Aldatılan kişinin manevi anlamda zarar görmüş olması gerekir

Evli biriyle duygusal ve fiziksel ilişkiyi kabul eden 3. Kişi, kutsal sayılan evlilik kurumuna bilerek verdiği zarardan dolayı sorumludur.

Saydığımız şartlar oluşmuş ise manevi tazminat konusunda 3. Kişiye tazminat hakkınız doğmuş olur.

Eş Takibi Ücretleri

Dedektif büromuz eş takibi ücreti konusunda çalışma ve ücretlendirme olarak farklı çözümler sunmaktadır. Ücretlendirmeyi yapılacak araştırmanın detayları belirler. Dedektif büromuz eş takibi konusunda birden fazla plan sunar. Sunulan planlara müşterimiz ile birlikte karar veririz. Özel dedektif ile çalışmak için yaptığınız araştırmada farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşmanız çok olası bir durumdur. Fakat burada ön planda tutmanız gereken konu ücretten ziyade araştırmanızı güvenilir bir dedektif bürosuna teslim etmek olmalıdır. Müşterilerimizden gelen telefonlarda bazı kişilerin komik rakamlara bu araştırmayı yapacağına dair duyumlar almaktayız. Bu tip kişilere itibar etmeyiniz. Yapılan araştırmada profesyonellik ve sonuç arıyorsanız belli bir miktar gözden çıkarmalısınız. Ciddi özel dedektif büroları yaptığı işin arkasında durur ve ödediğiniz rakamın karşılığını alırsınız.

Eş takibi ücretleri konusunda araştırılması istenilen hedef kişinin detaylarını bilmeden ücret bildirmek ezbere bir iş olacağından bunu tercih etmiyoruz. Bizimle temas kurduğunuzda size önereceğimiz A, B hatta C planından hangisini isterseniz ona göre çalışır hem de bütçenizi zora sokmamış olursunuz.

Özel dedektif büromuz ile çalışmaya karar verdiyseniz eş takibi araştırması başlamadan önce karşılıklı sözleşme yapıyoruz. Belirlenen ücretin yarısı peşin alınıp araştırmaya başlanıyor. Diğer yarısı ise araştırma bitiminde ödeniyor.

Eş takibi konusunu tüm yönleriyle anlatmaya çalıştık. Eğer akılınıza takılan bir soru varsa çekinmeden özel dedektif büromuz ile iletişime geçerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizin için üreteceğimiz çözüm yollarını birlikte belirlemekten mutlu oluruz.