Kayıp şahıs araştırmaları dedektif büromuz tarafından verilen hizmetler için yer almaktadır. Konu hakkında deneyimli özel dedektif kadromuz birçok kez hizmet vermiş olup başarı oranımız oldukça yüksektir. Kayıp şahıs bulma çalışmaları en zor araştırma türlerinden biri olup uzman dedektifler tarafından yapılmadıkça başarılı sonuç vermeyecektir. Kayıp kişi araştırmalarını iki ayrı şekilde ele alalım.

Yakın zamanda kayıp olan kişiler

Kayıp şahıs araştırmada önemli olan şey zaman kaybetmemektir. Bu durumlarda zaman kaybetmek başarı oranını hızla aşağı çeker. Kayıp kişiye ait bilgiler çok fazla önem taşır. Bu bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz.

. Kaybolduktan sonra geçen zaman

. Herhangi bir not bırakılıp bırakılmadığı

. Kişinin hangi neden ile kayıp olmak istediği

. Kişinin madde bağımlılığı olup olmadığı

. Kişinin akıl sağlığının yerinde olup olmadığı

. Kişinin özellikle saklanıp izini bir şekilde kaybetme durumu olup olmadığı

. Kişinin bunalım yaşayıp yaşamadığı

. Kişinin daha önce kaybolup kaybolmadığı

. Kişinin farklı çevrelerden kişiler ile bağlantısı olup olmadığı

. Kişinin biri ile gönül ilişkisi olup olmadığı

. Kişinin ortadan kaybolmak için herhangi bir nedeninin olup olmadığı

Yukarıda ana başlıklar ile sıraladığımız kaybolma nedenleri önemlidir. Kaybolmaya dair nedenler bilinir ise duruma uygun araştırma teknikleri uygulanır. Dedektif kadromuz doğru bilgiler ile yola çıkarsa kayıp kişi bulma oranımız yükselecektir. Önemli olan unsur, vakit kaybetmemektir. Özellikle izini kaybetme ihtiyacında olan kişiler doğru karar verme yetisini kaybedip daha zor durumlara düşebilirler. Diğer önemli konu ise kayıp kişi ile dedektif büromuza başvurduğunuzda tüm detayları bizimle paylaşmanızdır. Bu bizim nasıl iz süreceğimize çok yardımcı olacaktır.

Uzun zaman önce kaybolan şahıslar

Bu araştırma türü oldukça zor ve karmaşıktır. Kişiye ait doğru bilgiler verilmesi büyük önem taşır. Yine kişinin kaybolma nedenleri ön plandadır. Bu tür kayıp şahıs durumlarında mevcut bilgiler çok fazla önem taşır. Özel dedektif büromuza bu neden ile başvurduğunuzda konu tüm detayları ile karşılıklı görüşülür. Kişinin yakını olan herkesin bir listesi olması gerekir. Ayrıca kişinin varsa mesleki bilgileri eğilimleri ve gidebileceği muhtemel yerlerin bildirmeniz önemlidir. Kayıp şahıs araştırmaları zorluk seviyesi yüksek araştırmalardır. İşin ehli dedektifler tarafından yapılmadıkça sonuç vermeyecektir. Ülkemizde kayıp şahıs vakası oranı oldukça yüksektir. Dedektif büromuz kayıp kişi bulma konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Daha önce konu hakkında defalarca hizmet veren özel dedektiflerimiz kayıp şahıs araştırmalarında her bilgiyi titizlikle inceleyip sonuca gitmeye çalışır.

Kayıp şahıs ı bulma maliyetlerine  de kısaca değinirsek, konu hakkında bilgi erişimi oldukça meşakkatli ve zordur. Bu yüzden düşük bütçeler ile yol almak kişiyi bulma yüzdemizi aşağı çekmektedir. Yine de kullanabileceğimiz en kestirme yöntemi devreye sokarak maliyet konusunda sizleri üzmeden kayıp kişiye ulaşmayı deniyoruz. 

Kayıp şahıs konusunda özel dedektif büromuzu her zaman arayıp bilgi alabilir konu hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Saygılarımızla