Adres tespiti özellikle son dönemde oldukça sık aldığımız dosya türüdür. Aradığınız kişi aile bireylerinden biri ya da iyi niyetinizi suistimal etmiş bir arkadaş olabilir. Aynı şey size borçlu ama ortadan kaybolmuş biri olabilir.

Bu konuda hizmet almak istediğinizde kişiye ait bilinen bilgilerin hepsine ihtiyaç vardır. Özel dedektif kadromuz tarafından incelenen tüm bilgiler ışığında inceleme başlatılır.

Bu konu tamamen uzmanlık isteyen bir konudur. Sıradan yöntemler ne yazık ki sonuç vermeyecektir. Konu hakkında deneyimli özel dedektif kadromuz, farklı yollar izleyerek birçok kez hedefe tam olarak ulaşmıştır.

Adres tespiti konusunda yapılacak araştırmanın başarılı olması başlangıç verilerinin doğru olmasına bağlıdır. Hedef kişi hakkında elde olan verilerin eksiksiz verilmesi halinde başarı oranımız oldukça yüksek olmaktadır.

Adres tespiti için gerekli olanlar;

Adres tespiti hakkında önemli olan bir başka konuda özel dedektif  kadromuzun konuyu daha net inceleyebilmesi için elde olan verilerin tahmini değil gerçeğe dayanmasıdır.

Bu araştırma hakkında istenen bilgileri sıralarsak

Kişinin tam ad ve soyadı bilgisi

Kişinin yaş aralığı

Varsa TC kimlik numarası

Kişinin anne baba isimleri

Kişinin abla, abi, kardeş bilgisi

Doğum yılı bilgisi

Son çalıştığı iş bilgisi (Firma adı ya da sektör bilgisi)

Geçmişte çalıştığı iş bilgisi

Boşanmış ise eski eş bilgisi

Telefon numarası var ve aktif kullanılıyorsa çok önemli

Yukarıda sıralanan bilgilerin hepsi tam olmayabilir. Özel dedektif ekibimizin hizmet verebilmesi için bazılarına ihtiyaç vardır. Araştırmanın ilerlemesi bu bilgilerin doğruluk durumuna göre olmaktadır.

Başka önemli bir konuda araştırılacak kişi hangi nedenle araştırılıyor konusudur. Araştırmayı talep edebilmeniz için geçerli bir neden olması gerekmektedir. Aranan kişi borçlu ise bu konuda belge beyan etmeniz zorunludur. Aranan kişi aile üyelerinden ise bunu kanıtlama gereği vardır. Herhangi bir mağduriyete yol açmamak adına kişiyi aramak için yasal dayanak olması gerekmektedir. Konu hakkında bize ulaşıp konuyu ayrıntılı görüşmeniz yararlı olacaktır.

Adres tespiti fiyatları;

Adres tespit fiyatları kişinin bulunma zorluğu durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle konu net olarak değerlendirmek için lütfen irtibat kurunuz. Dedektif büromuz konu hakkında en kestirme çözümü üreterek  sizi ek maliyetlerden kurtaracaktır.

Adres tespiti süresi için net bir şey söylemek doğru olmayacaktır fakat genelde üç ile on gün içinde sonuca ulaşabilmekteyiz. Csi Özel Dedektif Bürosu İstanbul merkezli çalışıp ülke çapında hizmet vermektedir.