CSI dedektiflik her biri kendi alanında uzmanlaşmış kadrosu ile sizden gelen taleplere hizmet vermektedir.

Çeşitli konularda aldığımız talepleri inceleyip yasadışı bir durum oluşturmayan dosyaları kabul ederiz.

Özel dedektif olarak sunduğumuz hizmetin kalitesi çok önemlidir. Müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu memnuniyetin oluşması ise bize aktarılan ön bilgilerin net ve doğru olmasıyla mümkündür.

Çalışmalarımızda gizlilik büyük önem taşır. Bizimle yaptığınız tüm görüşmeler ve sizin için topladığımız bilgiler kesinlikle gizlilik esasına dayalıdır.

İstatistik olarak en fazla talep eşlerin birbirine duyduğu güvensizlikten kaynaklanan, eş takibi konusunda olmaktadır.

Böyle bir dosya aldığımızda araştırma yapacağımız kişi hakkında bilgi akışı sağlanmalıdır. Günlük yaşantı hakkında aldığımız bilgiler incelenir ve hangi zamanlarda daha yoğun bir araştırma içine girileceği saptanır.

Araştırma ve takip sanıldığı kadar basit bir iş değildir, mutlak gizlilik gerektirir. Bu yüzden takip süresini ortalama beş gün olarak belirlemek yapılan çalışmanın sağlıklı sonuç vermesi açısından önemlidir.

Yaptığımız araştırmalarda en az dört kişilik bir ekip kullanırız. Çalışmalarımızda en önemli unsur ise görsel veriler yani fotoğraflardır. Size sunulan ayrıntılı rapor fotoğraf ve video kayıtları ile desteklenir. Doğruluğu kesinlik kazanmadan konu ile ilgili bilgi aktarılmaz.

CSI dedektiflik olarak dürüst ve güvenilir olmak en önemli ilkemizdir.

Başlıca Hizmetlerimiz

Eş Takibi

Boşanma araştırmaları

Güven problemi destek

Ebeveyn kontrolü

Borçlu takibi

Haciz takibi

Adres tespiti

Mahkeme süreci için delil toplama

Marka sahteciliği

Her türlü ispat gerektiren durum araştırması

Hizmet Almadan önce

Hangi konuda olursa olsun hizmet almadan önce araştırmanın yapılabilirliğini tekrar gözden geçirin. Çalışacağınız özel dedektiflik bürosu ne tür seçenekler sunuyor bunlara odaklanın. Biz C s i özel dedektiflik bürosu olarak alternatif araştırma planları üretiriz. Sonuca giden en kısa yolu müşterimize anlatırız. İmkanlar dahilinde maliyeti olabildiğince aşağı çekerek sizi mali zorluğa sokmadan yapılacak bir çalışma planlarız. Hizmet almadan önce hangi tür bilginin işinizi göreceğini iyi planlamak gerekir. Uzmanlık alanlarımızdan biride bunu tespit etmenize yardımcı olmaktır.