İstanbul Özel dedektif büromuz İstanbul ilimizde 7/24 hizmet vermektedir. İstanbul ya da civar ilçelerde araştırma talepleriniz hızlıca değerlendirilip anlaşma sağlandığı takdirde hemen işleme konur. Araştırmayı yürüten özel dedektif ve ekibi daha önce İzmir ilinde görev almış ve bursa şehrini tanıyan kişilerden oluşur. İzmir özel dedektiflik hizmetlerimiz merkezimiz olan İstanbul Csi özel dedektif büromuzdan yönetilir. Üstlendiği araştırmalarda profesyonel özel dedektiflik hizmeti sunan firmamızın başarı yüzdesi oldukça yüksektir.

İstanbul Özel Dedektiflik Bürosu Çalışma Sistemimiz

İstanbul ili için özel dedektiflik araştırmasına ihtiyaç duyduğunuz her konuda özel dedektif büromuz ile irtibat kurup bilgi alabilirsiniz. Özel dedektif büromuz talepte bulunduğunuz araştırma türüne göre birden fazla plan yaparak, bu planları size sunar. Araştırma yapılacak konunun özelliğine göre konu hakkında uzmanlaşmış özel dedektif ve ekibimiz size detaylı bir araştırma sunacaktır. İstanbul ve civar illerde defalarca başarı ile özel dedektiflik hizmeti veren firmamız ile yapacağınız çalışmalar sözleşme ile imza altına alınır ve hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Özel dedektiflik araştırmalarımızda duruma göre iki ile altı kişilik ekip görevlendirilir. Araştırmada motorize ekip bulundurulur ve teknolojinin sunduğu son imkanlar kullanılır. İstanbul için görevlendirilen özel dedektif ve personeli İstanbul Csi özel dedektiflik büromuzdan yönlendirilir. Özel dedektiflik ücretlerimiz yapılacak araştırmaya göre değişiklik göstermektedir. İstediğiniz araştırmanın detaylarını paylaştığınızda net bir fiyatlandırma sunulur. Özel dedektif büromuzun ücretlendirme politikası hemen her yerde aynıdır. İzmir ilinde hizmet almak istediğiniz bir araştırma ile merkez İstanbul arasında ciddi bir fiyat farkı bulunmamaktadır .Ayrıca araştırılması istenen konuda yapılacak çalışma çeşitlendirilerek bütçenize en uygun ücretlendirmeyi seçmenize yardımcı olabiliriz. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için özel dedektiflik büromuzu arayıp daha net bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Özel Dedektif Bürosu – Gizlilik İlkemiz

Özel dedektiflik büromuzun yaptığı araştırmalar tamamen gizlilik içinde yürütülür. Üçüncü şahıslara bilgi aktarılmaz .Araştırma sonunda elde edilen bilgi belge ve dokümanlar tarafınıza teslim edildikten sonra kopyası tutulmaz. Araştırma faaliyetleri sırasında deşifre olmamız söz konusu değildir .Böyle bir durum söz konusu olsa bile anlaşmalı olduğumuz müşterimiz hakkında bir beyan yapılmaz. Özel dedektif büromuz geçmiş on beş yılda önemli araştırmalara imza atmış oldukça deneyimli bir firmadır. Gerektiğinde hizmet verdiğimiz avukatlık bürolarından hakkımızda referans alabilirsiniz.

İstanbul Bireysel Özel Dedektiflik Hizmetlerimiz

İstanbul Özel Dedektif Eş Takibi

İstanbul ilimizde eş takibi hizmetleri konusunda sıklıkla hizmet vermekteyiz. Gerek boşanma davası için delil toplama gerek sadakatsizlik şüphesi olan durumlar için araştırma talebinde bulunabilirsiniz. Eş takibi araştırmalarımız konu hakkında profesyonel özel dedektifimiz tarafından titizlikle yürütülür. Eş takibi araştırmalarında en önemli konu gizliliktir. İstanbul Özel dedektif büromuz gizlilik konusunda tam garanti vermektedir. Eş takibi araştırmalarımız özel dedektif büromuz tarafından sözleşme ile yürütülür. Araştırmalarımız fotoğraf ve video kayıtları alınarak yapılır ve araştırma sonunda tarafınıza raporlanır. Eş takibi araştırmalarımız boşanma durumu söz konusu ise mahkemede delil niteliği taşıyacak şekilde yapılır. Eş takibi araştırması oldukça hassas bir konudur ve sadece profesyonel bir özel dedektif bürosu ile çalışırsanız sonuç alabilirsiniz. Eş takibi konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemizin eş takibi sayfasından yararlanabilirsiniz.

İstanbul Özel Dedektif Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik öncesi araştırma deneyim özel dedektif kadromuz tarafından yürütülür. Yapılan araştırma aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye yöneliktir. Dedektif büromuza bildirdiğiniz şüpheleriniz aydınlatılmaya çalışılır. Hedef kişinin iş durumu, aile bireylerinin kişilik analizleri, daha önce evlenip evlenmediği, çocuklarının olup olmadığı, maddi durum incelemesi, gece hayatı, alkol kullanımı, uyuşturucu kullanımı, sabıka kaydı, gibi tüm konular incelemeye alınır. Bunların dışında hedef kişi özel dedektif birimimiz tarafından fiziksel takibe alınıp yaşantısı incelenir. Araştırma süresi bir hafta on gün kadar sürer ve çıkan sonuç tarafınıza belgeler ile raporlanır.

İstanbulÖzel Dedektif adres tespiti

Adres tespiti araştırması çeşitli nedenler ile talep edilebilir. Borçlu alacak davaları için, taşınır taşınmaz malların tespiti bunların  başlıcalarıdır. Adres tespiti araştırmalarımız konu hakkında deneyimli dedektif kadromuz tarafından yürütülür. Adres tespit araştırmalarımız genelde on iş günü süresinde tamamlanır.

İstanbul Özel Dedektif Borçlu şahıs tespiti

Alacaklı olduğunuz kişiyi bulamıyorsanız yada belli nedenlerden ulaşamıyorsanız bu tip bir araştırmaya ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. İstanbul özel dedektif büromuz bu tür araştırmalarda defalarca hizmet vermiş ve başarılı olmuştur. Burada aranan şahısa  ait bilgilerin yeterliliği ve doğru bilgiler olması büyük önem taşır. Eğer yeterli bilgi var ise bu bilgilerden yola çıkılarak araştırma başlatılır. Bu tür araştırmalarda yüksek yüzde ile başarılı olmaktayız. Özel dedektiflerimizin bağlantıları sayesinde ulaşılması zor bilgilere ulaşıp alacaklı olduğunuz borçlu şahısın yeri tespit edilir. Bu tip araştırmalarda evrak beyanı şarttır. Özel dedektif büromuz bilgi ve belgeleri inceledikten sonra alacaklı olduğunuz kişinin bulunmasına dair bir yüzde verecektir.

İstanbul Özel Dedektif Kayıp Şahıs Araştırma

Kayıp şahıs araştırmalarında başarı oranı kaybolan şahısın kayboluş tarihinden bu yana geçen süredir. Bu süre ne kadar uzarsa kişinin bulunma yüzdesi o denli düşecektir. İstanbul ili sınırlarında kayıp şahıs araştırması için özel dedektif büromuza başvurarak kayıp şahıs hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz. Bu tür araştırmalarda kayıp şahıs ile kan bağı yakınlığınızın olması gerekmektedir. Özel dedektif büromuz ile görüştüğünüzde kayıp şahısın bulunma yüzdesi tarafınıza bildirilir eğer ikna olursanız araştırmaya başlanır. Bu tür araştırmalarda belli bir süre tayin edemiyoruz, fakat kayıp şahısın bulunabilmesi için tüm imkanlarımız seferber edilir.

İstanbul Özel Dedektif Dinleme Cihazı Gizli Kamera Tespit

Teknolojinin gelişmesi ile gizli kamera ve böcek diye tabir ettiğimiz dinleme cihazlarıda oldukça gelişmiş ve küçük boyutlara ulaşmıştır. Bu tip cihazların tespit edilmesi oldukça zordur. Bu cihazları tespit edebilen frekans tarayıcı cihazlar vardır, tarama bu cihazlar ile yapılır. Yine taranacak alanda üç farklı cihaz kullanılır. Böylece yapılan taramada sıfır hata ile gerçekleşmiş olur. Böcek taraması konusunda ülke çapında hizmet vermekteyiz. Böcek tarama ücretleri tarama yapılacak alan büyüklüğüne göre hesaplanır ve tarafınıza bir teklif sunulur. İzmir ilinde böcek tarama hizmeti almak için lütfen irtibat kurunuz.

İstanbul Özel Dedektif Bürosu Takip, Tehdit ve Taciz Tespit

Takip edildiğinizden şüphe duyuyor ve bu durumu açıklığa kavuşturmak istiyorsunuz. Bu konuda İzmir ili dahilinde hizmet veren özel dedektiflik büromuzla konuyu netleştirmek çalışma yapabilirsiniz. Özel dedektif büromuzun yapacağı planlama ile içinde bulunduğunuz durum için delil niteliği taşıyacak şekilde bilgi toplanır. Konu oldukça sıkıntılı bir durumdur ve bu konuda yapacağımız çalışma içinde bulunduğunuz durumdan kolayca kurtulmanızı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra durum hayati risk taşıyabilir bunu göz önünde bulundurarak konuyu hafife almamanız bir an önce önlemlerinizi almanız şiddetle tavsiye olunur. Konu hakkında İstanbul de hizmet veren dedektif ekibimizle irtibata geçip bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Özel dedektiflik Kurumsal Hizmetler

Özel dedektif Büromuz İstanbul ilinde firmalara kurumsal araştırmalar konusunda hizmet vermektedir. Kurumsal hizmetler konusunu aşağıda konu başlıkları ile aktarıyoruz. Aktardığımız konular en aktif olan konu başlıklarıdır bunların dışında kalan bir konuda hizmet almak isterseniz özel dedektiflik büromuz ile irtibat kurarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

İstanbul Özel Dedektif bürosu Ortaklık Öncesi Araştırma

Ortaklık öncesi araştırma oldukça sık hizmet verdiğimiz bir araştırma türüdür. Ortak olacağınız yada tam tersi firmanıza alacağınız ortağınız hakkında bilgi sahibi olmak olası maddi kayıpları engellemek adına çok olumlu bir hareket olacaktır. Özel dedektif büromuz bu konuda detaylı araştırmalar yapmaktadır. Ortaklık öncesi araştırma tüm yönleri ile açık nokta bırakmadan yapılmalıdır. Özel dedektif büromuz üstlendiği araştırmaları büyük titizlikle yaparak size çok net aydınlatcı bir rapor sunar. Bu rapor üzerinden hareket ederek olası kötü anlaşmalardan uzak durmuş olursunuz. Konu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen irtibat kurunuz.

İstanbul Özel Dedektif Bürosu Personel Araştırması

Personel alımı konusunda dedektif büromuzun hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Firmanız adına yapacağımız araştırmada işe alınacak personelin özgeçmiş doğrulamasını yapıyoruz. Konu hakkında araştırma yapan dedektif ekibimiz araştırma sonunda ayrıntılı bir rapor sunmaktadır. İstanbul  ili ve civarında 24 saat içinde araştırma başlatılır. Personel araştırma hizmeti bir hafta içinde tamamlanır.

İstanbul Özel Dedektiflik Marka Sahteciliği

Marka sahteciliği konusunda üç yüz adet firma ile anlaşmalı bulunan özel dedektif şirketimiz konu hakkında büyük tecrübe sahibidir. Marka sahteciliği konusunda İstanbul ili için hizmet alıp konu hakkında araştırma başlatabilirsiniz. Marka sahteciliği araştırması genelde on beş günlük bir sürede sonuç verecektir. Konu hakkında yetkili özel dedektifimiz ile görüşüp yapılacak çalışma hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfamızda İstanbul ili ve civarında verdiğimiz özel dedektiflik hizmetlerimizden bahsettik. Bahsedilen konular ana konular olup daha farklı araştırma türleri için hizmet vermekteyiz. Araştırılması istenen konu her ne ise özel dedektif büromuz ile irtibata geçerek detaylar üzerinde fikir alışverişi yapabilirsiniz. Firmamızdan özel dedektiflik hizmeti almak için anlaşma sağlandığında en geç 48 saat içinde araştırmanıza başlanır. İstanbul ili içinde verdiğimiz hizmet bedeli diğer yerlerle önemli bir fark oluşturmaz. Detayları görüşmek için 0 532 653 0673-0212 295 5719 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.