Verilen hizmeti konu başlıkları olarak ele alırsak, eş takibi, evlilik öncesi araştırma, kötü alışkanlıkların tespit edilmesi ve günlük aktivite raporu halinde özetlemiş oluruz. Bireysel eylemler konusunda yaptığımız çalışmalar sayesinde bir yol haritası belirlemeniz çok daha kolay olacaktır.

Bireysel eylemlerin takibi konusunda verdiğimiz hizmet oldukça net ve soru işaretlerini bırakmayacak türdendir.

Örneğin eş takibi konusunu ele alalım. Ortada bir sadakatsizlik olduğunu düşünüyorsunuz ve aldatılma şüphesi içinde yaşıyorsunuz.

Bu durum zamanla içinden çıkılmaz bir hal alır. Böyle durumlarda genellikle inkar söz konusudur fakat bu içine girdiğiniz ruh halini değiştirmez. Bu hisle yaşamak oldukça zor bir hal alır. Bu durumda yapılacak ilk iş durumun aydınlığa kavuşturulmasıdır.

Atılacak adımlar buna göre değerlendirileceği için konunun açıklığa kavuşması, düşünüldüğü gibi bir durumun söz konusu olup olmadığı netlik kazanmalıdır.

Konu hakkında araştırma yapma kararı aldığınızda bunu tamamen bu konuda eğitilmiş olan profesyonellere bırakmak lehinize olacaktır.

Eş takibi konusunda uzmanlaşmış olan profesyonel dedektif kadromuz için istediğiniz verileri toplamak gerçeği ortaya çıkarmak zor olmayacaktır.

Bu araştırmada çalışacağınız dedektif bürosu, kesinlikle profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip olmalıdır, aksi takdirde başka bir sorunla daha başa çıkmak zorunda kalırsınız.

Bu konuda yaptığımız çalışmalar hakkında kısa bir bilgi vermek isteriz. Özel dedektif ve yardımcı eleman kadromuz oldukça deneyimli ve tam donanımlıdır. Sizden temin ettiğimiz bilgiler dahilinde araştırmayı planlar ve uygulamaya koyarız. Çalışmalarımız günlük ya da haftalık olarak yapılabilmektedir. Duruma göre 3 ya da 4 kişilik bir ekiple çalışırız. Araştırmada gizlilik temel kuraldır ve kesinlikle deşifre olmayız. Dedektif kadromuz konu hakkında maksimum bilgi ve belgeyi toplama konusunda uzmanlaşmıştır. Her çalışma için farklı planlamalar yapılıp uygulamaya konulur.

Yapılan çalışmalarda gözlem aracı dışında motorlu ekiplerimiz de görev almaktadır. Bunun dışında konuya özel takip çözümleri dedektif kadromuz tarafından belirlenir.

Yapılan çalışmalar sonucunda, anlaşılan süre boyunca hedef kişinin günlük aktivite raporu ve elde edilen görsel veriler tarafınıza rapor edilir. Konu hakkındaki şüphelerinizi doğrulamak ya da şüphelerinizin yersiz olduğunu ortaya koymak bizim işimiz.

Konu hakkında uzman dedektif ile görüşmek için iletişim bölümünde bulunan telefonlarımızdan istediğiniz saat ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

UYARI

Oldukça cazip fiyatlandırmalar yapan ve çalışma süresini uzun göstererek araştırmanızı üstlenmek isteyen kişilerden uzak durunuz. Bu kişiler işinizle ilgili araştırma yapmak yerine çok da anlamlı olmayan birkaç fotoğraf görüntüsü ile araştırmayı tamamladıklarını iddia etmektedirler.